Firma sprzątająca „CLEANEX” z Warszawy

Nasza firma sprzątająca powstała w 1984 roku w Warszawie. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu warszawskich klientów. W związku z tym, staramy się utrzymywać najwyższy standard naszych usług sprzątających, szkoląc nasz zespół oraz pracując jedynie na najlepszych środkach czystości. Spośród innych warszawskich firm sprzątających, wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, ale również pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz bezwzględna terminowość.


Zakres działalności naszej firmy sprzątającej


Świadczymy usługi sprzątania w Warszawie i jej okolicach. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Zajmujemy się kompleksowym porządkowaniem obiektów mieszkalnych, handlowo-usługowych oraz biurowych. Wykonujemy szereg profesjonalnych działań sprzątających z zakresu czyszczenia i prania wykładzin, mycia okien, czyszczenia oraz konserwacji posadzki, mycia mebli oraz odkurzania. Wykonujemy również prace porządkowe terenów zielonych – na obiektach prywatnych oraz osiedlowych. Utrzymujemy porządek na trawnikach, chodnikach oraz w klatkach schodowych. Podejmujemy się również prac sezonowych (np. odśnieżania) i zleceń jednorazowych. Szczegółowy zakres naszych usług znajdą Państwo w zakładce OFERTA.


Profesjonalizm i najwyższa jakość sprzątania


Wychodząc naprzeciw naszym klientom, staramy się do każdego podchodzić w sposób indywidualny, proponując elastyczny grafik prac oraz dostosowując się do ich oczekiwań oraz wymagań. Nasz zespół sprzątający wyposażony jest w profesjonalne stroje, identyfikatory, najwyższej jakości sprzęt sprzątający oraz najskuteczniejsze środki czystości.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą sprzątającą. Wykonujemy zlecenia dla klientów z Warszawy i okolic. Podejmujemy się utrzymywania czystości m.in. w biurach, hotelach, magazynach, urzędach, galeriach handlowych oraz pasażach usługowych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. Gwarantujemy kompleksową i rzetelną usługę oraz dyskrecję i terminowość.