O Nas

Firma sprzątająca „CLEANEX” z Warszawy

Nasza firma sprzątająca powstała w 1984 roku w Warszawie. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu warszawskich klientów, których stawiamy na pierwszym miejscu. Zawsze staramy się utrzymywać najwyższy standard naszych usług sprzątających i dlatego systematycznie szkolimy nasz zespół oraz używamy jedynie najlepszych środków czystości. Spośród innych warszawskich firm sprzątających, wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, ale również pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz bezwzględna terminowość.

 

Zakres działalności naszej firmy sprzątającej

Świadczymy usługi sprzątania we wszystkich dzielnicach Warszawy i jej okolicach. Nasza oferta skierowana jest do firm, klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Zajmujemy się kompleksowym porządkowaniem obiektów mieszkalnych, handlowo-usługowych oraz biurowychW skład usługi sprzątania przeważnie wchodzi: pranie wykładzin, dywanów, mycie okien, czyszczenie oraz konserwacji posadzki, mycie mebli oraz odkurzanie.

Wykonujemy również prace porządkowe terenów zielonych – na obiektach prywatnych oraz osiedlowych. Utrzymujemy porządek na trawnikach, chodnikach oraz w klatkach schodowych. Podejmujemy się również prac sezonowych (np. odśnieżania) i zleceń jednorazowych. Szczegółowy zakres usług sprzątania znajdą Państwo w zakładce OFERTA.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i najwyższa jakość sprzątania

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, staramy się do każdego podchodzić w sposób indywidualny. Proponujemy elastyczny grafik sprzątania oraz dostosowujemy się do godzin pracy firm, oraz innych wymagań, np. dotyczących bezpieczeństwa. Nasz zespół sprzątający wyposażony jest w profesjonalne stroje, identyfikatory, najwyższej jakości sprzęt sprzątający oraz najskuteczniejsze środki czystości.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą sprzątającą. Wykonujemy zlecenia dla klientów z Warszawy i okolic. Podejmujemy się utrzymywania czystości m.in. w biurachhotelachmagazynach, urzędach, galeriach handlowych oraz pasażach usługowych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. Gwarantujemy kompleksową i rzetelną usługę oraz dyskrecję i terminowość.

Call Now Button