Firma sprzątająca hotele Warszawa

Oferta kierowana dla galerii handlowych dotyczy zarówno stałych zleceń na obsługę dzienną jak i jednorazowych prac porządkowych.

W ramach takich prac wchodzą:

  • codzienne sprzątanie galerii – mycie i polerowanie podłóg, opróżnianie i wymiana wsadów koszy na śmieci, przecieranie miejsc w których może gromadzić się kurz, sprzątanie pomieszczeń administracji budynku, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, sprzątanie pomieszczeń i urządzeń sanitarnych, wymiana i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych (papier toaletowy, worki na śmieci)
  • sprzątanie okazjonalne – mycie okien wewnątrz budynku, mycie okien na zewnątrz budynku, czyszczenie trudnych zabrudzeń i plam, mycie parkingów podziemnych,

Do sprzątania galerii handlowych i sklepów używany specjalistycznego sprzętu – maszyn czyszczących, które oprócz zamiatania zmywają i polerują podłogę. Dzięki maszynom sprzątającym i doświadczonym pracownikom właściciele sklepów i galerii handlowych otrzymują usługę sprzątania na wysokim poziomie. Po zakończeniu sprzątania podłoga jest czysta i lśniąca.

Zaprszamy do współpracy z naszą firmą sprzątającą!

Call Now Button